Oljemålning föreställande Gripsholms Slott
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv föreställande Gripsholms Slott med herrskap i förgrunden, monogramsignerad: R.R-n, daterad 1868, olja på pannå, ca 44x57 cm
Krackelyr, smärre färgbortfall, ytsmuts
647740
2019-05-26