Oljemålning föreställande Gripsholms Slott

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv föreställande Gripsholms Slott med herrskap i förgrunden, monogramsignerad: R.R-n, daterad 1868, olja på pannå, ca 44x57 cm

Kuntoraportti

Krackelyr, smärre färgbortfall, ytsmuts

647740

Päivämäärä:

2019-05-26