Oljemålning med vy över takåsar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sekelskiftet 18-/1900-tal, motiv med utsikt över takåsar, osignerad, olja på duk ca 61x130 cm

647743

2019-05-26