Hildegard Zoir akvarell

Hildegard Zoir akvarell
Hildegard Zoir akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDEGARD ZOIR (1876-1935): Insjölandskap, signerad H Zoir, akvarell, 23.5x33 cm

Ej examinerad ur ramen

647755

2019-05-26