Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

INGRID RUIN (1881-1956): interiör med flicka, signerad I Ruin, daterad 1912, olja på duk, ca 75.5x65.5 cm

Mindre färgbortfall vid kanten

647756

2019-05-26