Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
INGRID RUIN (1881-1956): interiör med flicka, signerad I Ruin, daterad 1912, olja på duk, ca 75.5x65.5 cm
Mindre färgbortfall vid kanten
647756
2019-05-26