Slava Klychnikoff oljemålning

Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Stilleben med rosor, signerad V Kliuchnikov 18, , olja på duk, ca 70x50

Oramad

647766

2019-05-25