Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Stilleben med rosor, signerad V Kliuchnikov 18, , olja på duk, ca 70x50
Oramad
647766
2019-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här