Slava Kliuchniko oljemålning

Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Stilleben med Flocs, signerad V. Kliuchnikov, daterad atergo 2018, ca 61x50 cm

647775

2019-05-25