Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS ENGLUND (född 1933): "Blå volym", signerad Lars Englund, 50/99, färglitografi, bladmått ca 63 x 47 cm
saknar glas
647788
2019-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här