Lars Englund färglitografi

Lars Englund färglitografi
Lars Englund färglitografi
Lars Englund färglitografi
Lars Englund färglitografi
Lars Englund färglitografi
Lars Englund färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

LARS ENGLUND (född 1933): "Blå volym", signerad Lars Englund, 50/99, färglitografi, bladmått ca 63 x 47 cm

saknar glas

647788

2019-06-10