två tennstop av johan Lindeblad, Åbo, Finland 1831

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN LINDEBLAD, 1 par, stop, tenn, Åbo, Finland, 1831, höjd ca 20 cm

Senare lagning på ett stop, bucklor samt åldersrelaterat slitage

647798

2019-05-26