Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN LINDEBLAD, 1 par, stop, tenn, Åbo, Finland, 1831, höjd ca 20 cm
Senare lagning på ett stop, bucklor samt åldersrelaterat slitage
647798
2019-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här