Byrå från omarbetad resekoffert

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-tal, från ombyggd resekoffert, med 1 låda, lös på benställning i ek, höjd ca 65 cm, yttermått ca 61x45 cm

Bruksslitage

647813

2019-05-26