Crèmekoppar

Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar
Crèmekoppar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CRÈMEKOPPAR, 7+1, flintgods resp porslin, von Schierholz resp Kunglig Dansk, dekor av blommor, höjd ca 9 cm

4 lock med smärre dekornagg (von Schierholz), flintgodset med smärre krackelyrer

647815

2019-05-25