Crèmekoppar
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CRÈMEKOPPAR, 7+1, flintgods resp porslin, von Schierholz resp Kunglig Dansk, dekor av blommor, höjd ca 9 cm
4 lock med smärre dekornagg (von Schierholz), flintgodset med smärre krackelyrer
647815
2019-05-25