3 delar kaffeservis i gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 delar, CG Hallberg, nysilver, gustaviansk stil, 1900-tal

Bruksslitage

647857

2019-06-02