Spegel med ram i furu

Spegel med ram i furu
Spegel med ram i furu
Spegel med ram i furu
Spegel med ram i furu
Spegel med ram i furu
Spegel med ram i furu

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets slut, ram i furu, mått 130x90 cm

Smärre slitage

647859

2019-05-27