Dinky Modellbilar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DINKY TOYS MODELLFORDON, 7 st 1950-70-tal, Rolls Royce Silver Wraith, Morris 1100, Ford Anglia, Mersey tunnel Polica Van (England), Renault R16 (Frankrike), Citroen Dyane, Renault 17 TS (Spanien), de två sistnämda med fabriksförpackningar
Obetydlliga skador, Ford Angila med lackskador
647862
2019-05-26