Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAGBÄDD, Horsnaes, Horsens, Danmark, stomme i furu, 1960/70-tal, dyna klädd i manchestertyg, etikettmärkt, sitthöjd ca 40, 180x80 cm
Bruksslitage
647870
2019-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här