Fotpall Bröderna Andersson

Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson
Fotpall Bröderna Andersson

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, fotpall, 1900-talets andra hälft, stomme i teak, klädd i svart skinn, brickmärkt, höjd ca 40, 67x37 cm

Smärre slitage

647875

2019-05-27