Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, fotpall, 1900-talets andra hälft, stomme i teak, klädd i svart skinn, brickmärkt, höjd ca 40, 67x37 cm
Smärre slitage
647875
2019-05-27