Bordsdekorationer förgylld brons

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSDEKORATIONER, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, urnor i förgylld brons, på marmorsockel, hänklar i form av delfiner, lockknopp i form av pinjekotte, höjd 15 cm

Smärre slitage

647878

2019-05-25