Figuriner 6 stycken i porslin

Figuriner 6 stycken i porslin
Figuriner 6 stycken i porslin
Figuriner 6 stycken i porslin
Figuriner 6 stycken i porslin
Figuriner 6 stycken i porslin
Figuriner 6 stycken i porslin
Figuriner 6 stycken i porslin
Figuriner 6 stycken i porslin
Figuriner 6 stycken i porslin
Figuriner 6 stycken i porslin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 6 st, Royal Copenhagen, Bing & Gröndahl samt Rosenthal, porslin, höjder ca 9-20 cm

Pojke på get, fisk samt fågel Rosenthal med skador/nagg

647889

2019-05-29