Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, senempire, förgylld träram, dekor av gouachemålningar föreställande urna, girlander och sfinxer, ca 86x37 cm

Åldersrelaterat slitage, övre målningen med sprucket glas

647892

2019-05-27