Yrjö Kukkapuro
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
YRJÖ KUKKAPURO, soffa, fåtöljer 1 par, bord 2 st., 6 dlr, Ateljé, 1960/70-tal, formgiven ca 1965, betsad lövträ, lösa plymåer klädd i ljusbrunt skinn, större soffanas längd 226, sitthöjd 42 cm
Slitage, fläckar, märken, en fåtölj skadad
647899
2019-05-25