Yrjö Kukkapuro

Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, soffa, fåtöljer 1 par, bord 2 st., 6 dlr, Ateljé, 1960/70-tal, formgiven ca 1965, betsad lövträ, lösa plymåer klädd i ljusbrunt skinn, större soffanas längd 226, sitthöjd 42 cm

Slitage, fläckar, märken, en fåtölj skadad

647899

2019-05-25