Sträckande sjöfågel över öppet hav oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sträckande ejdrar över öppet hav, otydligt signerad LE Westerlund -86, olja på duk, ca 89x131 cm

647904

2019-05-25