Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med frukt och vinglas, signerad och daterad Ax Peter 1927, olja på pannå, ca 45x57 cm

647906

2019-05-25