Soffa Malmsten

Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Ulfåsa", soffa, Bodafors, teak, randig klädsel, brännmärkt, längd ca 204, sitthöjd 40 cm

Brukslitage, smärre ytskador

647912

2019-05-25