Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, s.k caféstolar, 8 st, 1900-talets andra hälft stommar i formböjd lövträ, klädd i bruntskinn, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

647915

2019-05-27