Rolf Palm vas samt skål Mölle

Rolf Palm vas samt skål Mölle
Rolf Palm vas samt skål Mölle
Rolf Palm vas samt skål Mölle
Rolf Palm vas samt skål Mölle
Rolf Palm vas samt skål Mölle
Rolf Palm vas samt skål Mölle
Rolf Palm vas samt skål Mölle
Rolf Palm vas samt skål Mölle
Rolf Palm vas samt skål Mölle
Rolf Palm vas samt skål Mölle

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF PALM (född 1930), skål, vas, 2 dlr., stengods, Mölle, glaserade i grått och brunt, 1990-tal, signerade "Palm Mölle -90 samt -92", höjd ca 8-22 cm

647917

2019-05-27