Skåp Karl Andersson & Söner

Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, "Svitjod", skåp, 1900-talets andra hälft, inköpt på Nordiska Galleriet, fanérat i björk och masurbjörk, 175, 120x41 cm

Smärre ytskador

647918

2019-05-25