Stig Lindberg Gustavsberg ornamin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, kaffekoppar med fat, 6 st., ornamin (plast), Gustavsberg, 1960/70-tal, dekor av stiliserade oliver i grönt, diameter ca 8,5-14 cm

Slitage

647927

2019-05-27