Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLMÖBEL, bord samt spegel, 1960-tal, palisander, varav bord fanerat, bordets längd 140 cm, bredd 44 cm, höjd 36 cm, spegelns mått 125x50 cm, Cites-intyg medföljer
647928
2019-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här