Hallmöbel

Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLMÖBEL, bord samt spegel, 1960-tal, palisander, varav bord fanerat, bordets längd 140 cm, bredd 44 cm, höjd 36 cm, spegelns mått 125x50 cm, Cites-intyg medföljer

647928

2019-06-08