Byrå mahogny

Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, gustaviansk stil, 3 lådor, fanerad i mahogny, lådfronter med mindre intarsiainläggningar, draghandtag i mässing, höjd ca 90, 101x51 cm

Nyckel finns

Bruks- och åldersslitage

647938

2019-05-25