Byrå mahogny
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, gustaviansk stil, 3 lådor, fanerad i mahogny, lådfronter med mindre intarsiainläggningar, draghandtag i mässing, höjd ca 90, 101x51 cm
Nyckel finns
Bruks- och åldersslitage
647938
2019-05-25