Släplogg England

Släplogg England
Släplogg England
Släplogg England
Släplogg England
Släplogg England
Släplogg England
Släplogg England
Släplogg England
Släplogg England
Släplogg England

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLÄPLOGG, Cherub Mark lll, 2 delar, rotator samt indikator, mässing, Thomas Walker & Sons, Birmingham, England,samt BÅTPROPELLER, mässing, Ø 30 cm, 1900-talets första hälft

Bruksspår, propellern med slitage/märken

647955

2019-05-28