Tillbaka till katalog

Carl Fagerlund bordslampa

Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa
Carl Fagerlund bordslampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Estimate

2 000 SEK

Description

CARL FAGERLUND, bordsarmatur, Orrefors, stomme i klarglas med grönt underfång, signerad undertill "Orrefors RD1480", etikettmärkt, höjd ca 58 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

647958

Date:

2019-05-28