Tillbaka till katalog
Carl Fagerlund bordslampa
Klubbat för:
1 700 SEK
Estimate
2 000 SEK
Description
CARL FAGERLUND, bordsarmatur, Orrefors, stomme i klarglas med grönt underfång, signerad undertill "Orrefors RD1480", etikettmärkt, höjd ca 58 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
647958
Date:
2019-05-28