Mårten Andersson färglitografi/ blandteknik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Komposition, ur mappen "5 brev från byn", signerad Mårten A, 267/280, färglitografi med påmålad gouche, ca 28x36 cm

647961

2019-05-25