Klubbat för:
5 800 SEK
5 000 SEK
TEKÖK med rechaud, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, svenska importstämplar, höjd med hänkel 38 cm, totalvikt 1336 g
Rechaud med mindre buckla
647967
2019-05-25