Tekök med rechaud

Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud
Tekök med rechaud

Klubbat för:

5 800 SEK

5 000 SEK

TEKÖK med rechaud, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, svenska importstämplar, höjd med hänkel 38 cm, totalvikt 1336 g

Rechaud med mindre buckla

647967

2019-05-25