Trädgårdsmöbler
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: bord, svart bemålad järn, skiva inlagt med iriserande keramiska kaklar, 2 stolar, grå bemålad metall, sits och ryggstöd i vävd plast tråd, bordetshöjd ca 74, diameter ca 70 cm, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, rostig, ställvis förlust av färg
647986
2019-05-28