Trädgårdsmöbler

Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: bord, svart bemålad järn, skiva inlagt med iriserande keramiska kaklar, 2 stolar, grå bemålad metall, sits och ryggstöd i vävd plast tråd, bordetshöjd ca 74, diameter ca 70 cm, sitthöjd ca 43 cm

Kuntoraportti

Slitage, rostig, ställvis förlust av färg

647986

Päivämäärä:

2019-05-28