Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STRÖMBÄCK, C. A. (f. 1874): HMS Fylgia, pansarkryssare, Sverige, signerad och daterad Ca. Strömbäck 1912, olja på pannå, ca 39x60 cm
Zustandsbeschreibung
648010
2019-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner