C A Strömbäck

C A Strömbäck
C A Strömbäck
C A Strömbäck
C A Strömbäck
C A Strömbäck
C A Strömbäck

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STRÖMBÄCK, C. A. (f. 1874): HMS Fylgia, pansarkryssare, Sverige, signerad och daterad Ca. Strömbäck 1912, olja på pannå, ca 39x60 cm

Zustandsbeschreibung

648010

2019-05-27