Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, "Dozz" slutet av 1900-talet, Dozz, Tibro,stomme i björk, två kuddar i rött skin, ettikettmärkt, sitthöjd ca 40 cm
Smärre bruksslitage,
648018
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här