Stol, "Dozz" Tibro

Stol,
Stol,
Stol,
Stol,
Stol,
Stol,
Stol,
Stol,
Stol,
Stol,

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, "Dozz" slutet av 1900-talet, Dozz, Tibro,stomme i björk, två kuddar i rött skin, ettikettmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Smärre bruksslitage,

648018

2019-05-28