Taklampa
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets början, Jugend, stomme och kupa i mässing med grönfärgat,- och opalglas fönster i kupa samt lövformad dekor, för 2 ljuspunkter, höjd ca 34 cm
Ställvis anlöpning, senare sladdar, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
648022
2019-05-28