Joshua Reynolds efterföljare

Joshua Reynolds efterföljare
Joshua Reynolds efterföljare
Joshua Reynolds efterföljare
Joshua Reynolds efterföljare

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSHUA REYNOLDS efterföljare, allegorisk komposition, 1700/1800-tal, olja på duk, ca 30x35 cm

Krackelyr, smärre tryckmärken från blindramen

648025

2019-06-01