Kjell Blomberg vas

Kjell Blomberg vas
Kjell Blomberg vas
Kjell Blomberg vas
Kjell Blomberg vas
Kjell Blomberg vas
Kjell Blomberg vas
Kjell Blomberg vas
Kjell Blomberg vas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJELL BLOMBERG (1931-1989), "Pintura", vas, Gullaskruv, 1950-tal, dekor i rött och svart, signerad KB Gullaskruf, höjd 12 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

648036

2019-05-31