Klubbat för:
200 EUR
Schätzwert
300 EUR
Beschreibung
AHTI LAVONEN (1928-1970) modell, signerad samt daterad -57, akvarell och blandteknik, 47x32 cm
Zustandsbeschreibung
648045
2019-06-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner