Nils Fougstedt gips

Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS FOUGSTEDT (1881-1954): "Paradiset", signerad Nils Fougstedt, bemålad gips, ca 41x34 cm

Smärre skador

648052

2019-05-27