Roger Fällman oljemålning

Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER FÄLLMAN (född 1961): "Sten med mossa", signerad R Fällman, olja på duk, ca 45x38 cm

648055

2019-05-27