Spelskrin 1930-tal

Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal
Spelskrin 1930-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPELSKRIN, 1930-tal, fanérat i flertalet träslag, locket med dekor av interiör, höjd ca 7, 31x31 cm

Nyckel saknas, locket ngt skevt, smärre ytskador

648071

2019-05-27