Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPELSKRIN, 1930-tal, fanérat i flertalet träslag, locket med dekor av interiör, höjd ca 7, 31x31 cm
Nyckel saknas, locket ngt skevt, smärre ytskador
648071
2019-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här