Falkenberg Belysning bordslampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FALKENBERG BELYSNING, bordslampa, 1900-talets mitt, modell ´´6419´´ stam i valnöt och mässing, etikettmärkt, med justebar höjd

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV ej garanterar funktionen

648086

2019-05-28