Väggfält

Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGFÄLT, japan, 1900-talets första hälft, landskap med figurer, ca 125x34 cm

Smärre skador

648104

2019-05-27