Kalk silver

Kalk silver
Kalk silver
Kalk silver
Kalk silver
Kalk silver
Kalk silver
Kalk silver
Kalk silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALK, silver, 1810-tal, stämplad Wien, invändigt förgylld, graverad dekor, höjd 11 cm

648109

2019-05-27